Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Udzielono
    13/02/2025
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: FR104 Essonne
Sektor działalności (główny kod CPV)
55520000 Élelmezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
360,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2024M034
Leírás

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Valeur technique
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Qualité gustative et visuelle
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
360,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Postai cím:
Település: Epinay sur Orge
Irányítószám: 91360
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.