Publications Office of the EU
F-Montélimar: Tájrendezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Montélimar: Tájrendezési szolgáltatások

  • Udzielono
    08/03/2011
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FRK23 Drôme
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71420000 Tájrendezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Maîtrise d’oeuvre pour l’aménagement paysager du carrefour giratoire dit «de Châteauneuf» sur la RN7 à Montélimar.
Cette mission de maîtrise d’œuvre, classée dans le domaine fonctionnel «infrastructure», porte sur les éléments normalisés avant-projet (AVP), projet (PRO), assistance apportée au maître d’ouvrage pour la passation des contrats de travaux (ACT), VISA des études d’exécution (VISA), la direction de l’exécution des contrats de travaux (DET) et l’assistance apportée lors des opérations de réception et pendant la période de garantie de parfait achèvement (AOR).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.