Publications Office of the EU
Németország-Plauen: Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Plauen: Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    25/02/2017
  • Határidő
    04/04/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    04/04/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Landratsamt Vogtlandkreis
A teljesítés helye
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
2017/07
Leírás

1. Bewachungsdienst zur Aufrechterhaltung und Herstellung von Ordnung und Sicherheit sowie zur Erkennung und Abwendung von Gefahren und Schäden von Personen, an Gebäuden, am Inventar und auf dem zu bewachenden Grundstück;
2. Personenkontrollen mit der Maßgabe, dass sich nur Heimbewohner und evtl. bei der Heimleitung angemeldete Besucher auf dem zu bewachenden Grundstück und in den zu bewachenden Gebäuden aufhalten.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Landratsamt Vogtlandkreis
Postai cím: Postplatz 5
Település: Plauen
NUTS-kód: DED17
Irányítószám: 08523
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Herr Tobias Schmidt
Fő cím: www.vogtlandkreis.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/04/2017 14:30
Place of performance
CPV-kód

79710000 - Biztonsági szolgáltatások

79713000 - Őrzési szolgáltatások

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.