Publications Office of the EU
Németország-Berlin: Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Berlin: Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások

  • Udzielono
    31/03/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
A teljesítés helye
NUTS code: DE3 Berlin
A vevő székhelye
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor działalności (główny kod CPV)
79400000 Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
538,200.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Ausbau einer Breitbandversorgung LTE des Mobilfunks für die Kunden der BVG

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
538,200.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Forbeyond consors GmbH
Postai cím:
Település: kiel
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.