Publications Office of the EU
Románia-Timișoara: Orvosi fogyóeszközök - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Timișoara: Orvosi fogyóeszközök

  • Közzétéve
    12/02/2019
  • Határidő
    08/04/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Spital Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu" Timișoara
A teljesítés helye
NUTS code: RO424 Timiş
A vevő székhelye
NUTS code: RO424 Timiş
Sektor działalności (główny kod CPV)
33140000 Orvosi fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
27,463,982.04 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
145
Felhívás hivatkozási száma
4008/13.8.2018 CIF: 4663448
Leírás

Furnizare materiale sanitare.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare ina 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor conform termenului fix stabilit in OUG 107/2017.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Nota:
Autoritatea contractantă daca va fi selectata pentru realizarea controlului ex-ante, conform OUG nr. 98/2017, cu modificările și completările ulterioare, va pune la dispoziția persoanelor împuternicite de ANAP, prin decizia de verificare, răspunsurile consolidate la solicitările de clarificări, înainte de a le încărca și publica în Sistemul Electronic de Achiziții Publice, cu cel puțin 4 zile anterior termenului de răspuns stabilit în anunțul de participare, conform prevederilor art. 8 din Anexa nr. 1 la HG nr. 419/2018.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Spital Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu" Timișoara
Nemzeti nyilvántartási szám: Romania
Postai cím: Bulevardul Liviu Rebreanu nr. 156
Település: Timișoara
NUTS-kód: RO424
Irányítószám: 300736
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Ion Petre
Fő cím: www.hosptm.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.