Publications Office of the EU
Németország-Lipcse: Villamos szerelési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Lipcse: Villamos szerelési munka

  • Közzétéve
    29/03/2019
  • Határidő
    26/04/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    29/04/2019
  • Udzielono
    18/06/2019
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Leipzig, Amt für Gebäudemanagement
A teljesítés helye
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45310000 Villamos szerelési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
0.01 EUR
Felhívás hivatkozási száma
L-65.3-2019-00054
Leírás

Los 44.0 Starkstromanlagen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.evergabe.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/04/2019 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
0.01 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Elektro Ramm GmbH
Postai cím: Augustusburger Str. 41
Település: Flöha
Irányítószám: 09557
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.