Publications Office of the EU
Franciaország-Haubourdin: Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Haubourdin: Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    30/09/2022
  • Határidő
    28/10/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    28/10/2022
  • Udzielono
    26/12/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
ville d'haubourdin
A teljesítés helye
NUTS code: FRE11 Nord
A vevő székhelye
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor działalności (główny kod CPV)
66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
201,354.93 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
22-07
Leírás

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: ville d'haubourdin
Postai cím: 11 rue Sadi Carnot
Település: Haubourdin
NUTS-kód: FRE11
Irányítószám: 59320
Ország: FRA
Fő cím: https://www.haubourdin.fr/
Elektronikusan:
https://marchespublics596280.fr/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/10/2022 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.