Publications Office of the EU
Csehország-Hradec Králové: Daganatellenes szerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Hradec Králové: Daganatellenes szerek

  • Bejelentve
    03/08/2020
  • Közzététel becsült időpontja
    09/09/2020
  • Közzétéve
    14/10/2020
  • Határidő
    30/10/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    30/10/2020
  • Udzielono
    17/12/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Fakultní nemocnice Hradec Králové
A teljesítés helye
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
33652100 Daganatellenes szerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
38,856,845.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
38,755,275.60 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem rituximabu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/10/2020 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
38,856,845.00 CZK
Végleges szerződési érték
38,755,275.60 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Roche s.r.o.
Postai cím: Sokolovská 685/136f
Település: Praha 8
Irányítószám: 186 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.