Publications Office of the EU
Spanyolország-Tarazona: Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Tarazona: Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/05/2021
  • Törölve
    11/05/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    14/06/2021
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
A teljesítés helye
NUTS code: ES243 Zaragoza
A vevő székhelye
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sektor działalności (główny kod CPV)
90511100 Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,620,190.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
122/2021
Leírás

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Nemzeti nyilvántartási szám: P5000029H
Postai cím: Plaza Carmen Viejo, 14
Település: Tarazona
NUTS-kód: ES243
Irányítószám: 50500
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/06/2021 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,620,190.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.