Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/12/2018
  • Határidő
    14/01/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    15/02/2019
  • Udzielono
    18/07/2019
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Dirección General de Carreteras
A teljesítés helye
NUTS code: ES523 Valencia / València
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
50230000 Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
15,848,546.78 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,998,451.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
51-V-0405; 30.14/18
Leírás

Ejecución de diversas operaciones de conservación y explotación en las carreteras: N-330; N-330a; N-420; 420a; N-322; N-332a; N-330 y N-330a. Provincia de Valencia.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Dirección General de Carreteras
Nemzeti nyilvántartási szám: S2817015G
Postai cím: Paseo de la Castellana 67, despacho B-750
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28071
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Dirección General de Carreteras
Fő cím: http://www.fomento.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/02/2019 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
15,848,546.78 EUR
Végleges szerződési érték
6,998,451.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Pavasal Empresa Constructora, S. A.
Postai cím: C/ Tres Forques, 149
Település: Valencia
Irányítószám: 46014
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.