Publications Office of the EU
„A nettó aktív villamos energia szolgáltatójának kiválasztása – kisfeszültségű és a Belügyminisztérium regionális igazgatósága – Pazardzhik által használt villamosenergia-termelő létesítmények kiegyenlítő csoportjának koordinátora” - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

„A nettó aktív villamos energia szolgáltatójának kiválasztása – kisfeszültségű és a Belügyminisztérium regionális igazgatósága – Pazardzhik által használt villamosenergia-termelő létesítmények kiegyenlítő csoportjának koordinátora”

  • Közzétéve
    06/10/2025
  • Határidő
    03/11/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    04/11/2025
  • Udzielono
    25/01/2026
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ОД МВР Пазарджик
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: BG423 Пазарджик
Sektor działalności (główny kod CPV)
09000000 Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
816,803.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
526582
Leírás

„A nettó aktív villamos energia szolgáltatójának kiválasztása – kisfeszültségű és a Belügyminisztérium regionális igazgatósága – Pazardzhik által használt villamosenergia-termelő létesítmények kiegyenlítő csoportjának koordinátora

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/526582
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://app.eop.bg/today/526582
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/11/2025 13:00
Az odaítélés módja
Критерият за определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП при пълно съответствие с техническата спецификация на възложителя, като под термена "цена" се има предвид размера на предложената от участника надбавка/ такса за администриране на доставката в лева без включен ДДС.
Becsült érték
816,803.00 BGN
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Електрохолд Трейд ЕАД
Postai cím:
Település: гр. София
Irányítószám: 1113
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.