Publications Office of the EU
Görögország-Mykonos: Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Görögország-Mykonos: Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai

  • Közzétéve
    13/06/2023
  • Határidő
    10/07/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    14/07/2023
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
A teljesítés helye
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
A vevő székhelye
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Sektor działalności (główny kod CPV)
72212000 Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
324,295.04 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

ΤΟ αντικείμενο της σύμβασης είναι ο "Εμπλουτισμός και ανάδειξη του Λαογραφικού Μουσείου Μυκόνου με ψηφιακά μέσα ", περιλαμβάνει υπηρεσίες ψηφιοποίησης. Σημείο εκκίνησης του έργου αφορά την ψηφιοποίηση του πολιτιστικού αποθέματος του Μουσείου. Η εργασία της ψηφιοποίησης ανάλογα τους είδους του πολιτιστικού μνημείου θα χωριστεί σε τέσσερις υποενότητες ακολουθώντας την βέλτιστη μέθοδο προσέγγισης. Μέρος των συλλογών θα επιλεγεί για επαγγελματική φωτογράφιση στην περίπτωση των αντικειμένων (μικροαντικείμενα, γλυπτά, υφαντά κλπ) και ψηφιακή σάρωση για το έντυπο υλικό και τα χειρόγραφα.
Η σύμβαση εκτελείται στο πλαίσιο της πράξης Η σύμβαση περιλαμβάνεται στο Υποέργο 01 : «Εμπλουτισμός και ανάδειξη του Λαογραφικού Μουσείου Μυκόνου με ψηφιακά μέσα» της Πράξης: «Δημιουργία, ανάδειξη και αξιοποίηση Ψηφιακού Πολιτιστικού Αποθέματος - Η Λαογραφία της Μυκόνου, από το Χθες στο Αύριο» με Κωδικό MIS 5093370

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
Postai cím: ΑΚΤΗ ΚΑΜΠΑΝΗ, ΜΥΚΟΝΟΣ
Település: ΜΥΚΟΝΟΣ
NUTS-kód: EL422
Irányítószám: 84600
Ország: GRC
Kapcsolattartó: Τουλουμτζή Παναγιώτα
Fő cím: www.mykonos.gr
Elektronikusan:
https://www.promitheus.gov.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/07/2023 10:00
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
324,295.04 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.