Publications Office of the EU
Németország-Frankfurt: Közepes feszültségű szerelés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Frankfurt: Közepes feszültségű szerelés

  • Udzielono
    16/06/2016
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
DB Netz AG – Kontaktstelle: DB AG, Beschaffung Infrastruktur, Region Mitte (GS.EI-M-T) Einkauf Telekommunikation Infrastruktur, Zugbildungsanlagen, Ausrüstung
A teljesítés helye
NUTS code: DEB3F Kaiserslautern, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45315500 Közepes feszültségű szerelés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,629,508.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

POS Nord Baustufe 2b; PFA 4.5 ZEB 19-22 Oberleitungsarbeiten

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,629,508.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SPL Powerlines Germany GmbH
Postai cím: Breitweidig 7
Település: Forchheim
Irányítószám: 91301
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.