Publications Office of the EU
Franciaország-La Plaine-Saint-Denis: Magasépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-La Plaine-Saint-Denis: Magasépítési munka

  • Közzétéve
    01/03/2022
  • Határidő
    25/03/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
SNCF
A teljesítés helye
NUTS code: FR101 Paris
A vevő székhelye
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45210000 Magasépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2022DOS0137500
Leírás

Dans le cadre du projet restructuration de la gare du Nord, la présente consultation a pour objet les
travaux de réaménagement du parking EFFIA de la gare du Nord.
CET AVIS DE MARCHE A POUR OBJET DE TRANSMETTRE VOTRE CANDIDATURE. LES DOCUMENTS JOINTS
SONT TRANSMIS A TITRE INDICATIF. NE PAS TRANSMETTRE D'OFFRE A CE STADE DE LA CONSULTATION.
Les documents joints sont les pièces Marché et une synthèse du projet. Le DCE complet sera remis à la
phase consultation aux candidats qui auront été retenus.
NB: il est impératif pour l'ensemble des opérateurs consultant le présent avis de consulter en priorité
l'avis publié sur TED, faisant foi.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: SNCF
Nemzeti nyilvántartási szám: 519 037 584
Település: La plaine Saint Denis
NUTS-kód: FR106
Irányítószám: 93212
Ország: FRA
Kapcsolattartó: DIRECTION DES ACHATS GROUPE CATEGORIE PATRIMOINE POLE PROGRAMMES et GRANDS PROJETS
Fő cím: http://www.sncf.com/
Elektronikusan:
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.