Publications Office of the EU
F124 5. A Release Guide és a Weapons Deployment System használata (5. NR FüWES) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

F124 5. A Release Guide és a Weapons Deployment System használata (5. NR FüWES)

  • Udzielono
    19/06/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
35712000 Taktikai vezetési, irányítási és híradási rendszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
-1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Q S2AD QA155 GA652
Leírás

Annak érdekében, hogy a 124. osztályba (F124) tartozó fregattok és a kapcsolódó szárazföldi létesítmények élettartamuk végéig működőképesek legyenek, el kell végezni a különböző alrendszerek integrálását, valamint az elavulás eltávolítását és a hibaelhárítást. E célból a projekt végrehajtása alprojektekre oszlik, és közbeszerzési keretszerződésben kerül végrehajtásra. A héj teljesítményének leírása leírja a projekt folyamatának részeit (menedzsment, képzés, logisztika) és az alrendszer integrációkat Rolling Airframe Missile (RAM) Block 2B és Atlas Data Link System (ADLiS) integráció, valamint a héj teljesítményének leírásától való eltéréseket. Az alrendszer-integrációk (KORA-integráció, elavulás megszüntetése, széles körű érzékelő- és képességadaptációs integráció, Naval Strike Missile Integration, Regeneration Combat Direction System (CDS) számítógépes egységek, Regeneration Bus Interface Unit navigációs érzékelők, Standatization Agreement multidata link, hibaelhárítási CDS szoftver) megrendelése egy későbbi időpontban, egyedi hívások útján történik. RAM-integráció aránya (rögzített sorrend): Az F124 jelenleg "csak" a RAM blokk 1A funkcionálisan integrált. Az 1A blokk irányított rakétái ez év óta 2028-ig elérték élettartamuk végét, ezért már nem használhatók. A rendelet szerint a RAM újabb verzióinak integrálásakor a 2. RAM blokk integrálását a már rendelkezésre álló, továbbfejlesztett 2B RAM blokkal együtt kell elvégezni. Funkcionális integrációja az F124 parancsnoki és telepítési rendszerébe (egy) az 5. F124 teljesítménykövetelményétől függ. A felhasználási engedélyt meg kell rendelni. ADLiS-integráció aránya (rögzített sorrend): 5. Használat kiadás, megosztás integrációs adatfeldolgozó rendszer Multi-Link ADLiS a CDS F124. E megbízás részeként üzembe kell helyezni a Multi-Link ADLiS adatfeldolgozó rendszer minimális integrációját a CDS F124-be.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
-1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Thales Deutschland GmbH
Postai cím:
Település: Wilhelmshaven
Irányítószám: 26382
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.