Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Madrid: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

  • Közzétéve
    23/05/2017
  • Határidő
    27/06/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    19/07/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Junta de Contratación del Ministerio de Empleo y Seguridad Social
A teljesítés helye
NUTS code: ES300 Madrid
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
439,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
201770000037
Leírás

Suministro de víveres para el Centro de Acogida a Refugiados de Vallecas por un período de 12 meses.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Junta de Contratación del Ministerio de Empleo y Seguridad Social
Nemzeti nyilvántartási szám: S2819001E
Postai cím: Paseo de la Castellana, 63
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28071
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Junta de Contratación del Ministerio de Empleo y Seguridad Social
Fő cím: http://www.empleo.gob.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/07/2017 11:00
Place of performance
CPV-kód
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.