Publications Office of the EU
Franciaország-Ruy-Montceau: Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Ruy-Montceau: Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    22/09/2015
  • Határidő
    03/11/2015
  • Udzielono
    26/11/2015
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Commune de Ruy-Montceau
A teljesítés helye
NUTS code: FRK24 Isère
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
27,324.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CC RUY 2015 AP
Leírás

Le Marché concerne les risques suivants:
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires affiliés à la Cnracl,
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires non- affiliés et des
agents non — titulaires.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
27,324.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Pillot Courtier — Genworth assureur
Postai cím: 19 boulevard de Saint-Martin
Település: Aire-sur-la-Lys
Irányítószám: 62120
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.