Publications Office of the EU
Németország-Bielefeld: Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Bielefeld: Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    28/07/2017
  • Határidő
    04/09/2017
  • Törölve
    04/11/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
DB Netz AG
A teljesítés helye
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
2017/S 143-295600
Leírás

Erneuerung der Brücken „EÜ Schildersche Straße“, km 108,915, „EÜ Schillerstraße“ km 107,602 und „EÜ Von der Reck Straße“, km 110,609 in Bielefeld, Strecke 1700 – Sicherungsleistungen.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: DB Netz AG (Bukr 16)
Postai cím: Theodor-Heuss-Allee 7
Település: Frankfurt am Main
NUTS-kód: DE712
Irányítószám: 60486
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Tembrink, Anette
Fő cím: http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Elektronikusan:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód

79710000 - Biztonsági szolgáltatások

45221000 - Hidak, alagutak, aknák és aluljárók tervezése és építése

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.