Publications Office of the EU
Lengyelország-Wroclaw: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Lengyelország-Wroclaw: Építési munkák

  • Közzétéve
    10/10/2023
  • Határidő
    25/10/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    25/10/2023
  • Udzielono
    28/10/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura”
A teljesítés helye
NUTS code: PL821 Krośnieński
A vevő székhelye
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
227,642.28 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
112,494.75 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

A szerződés tárgya a vasbeton fedéllel ellátott vasbeton körök szállítása és elhelyezése a megfelelő hordozóra, és a nyílás tetejéről egy beton csempe fedése, valamint a lyuk vágása és élezése a denevérkunyhók betonszerkezeteinek létrehozásához

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura”
Postai cím: ul. Wojska Polskiego 6/19
Település: Czernica
NUTS-kód: PL518
Irányítószám: 55-003
Ország: POL
Kapcsolattartó: Renata Paszkiewicz
Fő cím: https://pronatura.org.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/10/2023 15:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.