Publications Office of the EU
Macedónia Volt Jugoszláv Köztársaság-Szkopje: Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Macedónia Volt Jugoszláv Köztársaság-Szkopje: Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    22/09/2015
  • Határidő
    16/11/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    16/11/2015
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Ministry of Justice, Office for management of registers of births, marriages and deaths
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72611000 Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
11,050,000.00 MKD
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
11/2015
Leírás

Procurement of maintenance service of hardware-part 1 and upgrade software system for electronic identification register and transfer data-part 2.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/11/2015 11:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.