Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Személygépkocsik - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Személygépkocsik

  • Közzétéve
    15/05/2013
  • Határidő
    24/06/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    24/06/2013
  • Udzielono
    26/09/2013
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Komenda Główna Policji
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
34110000 Személygépkocsik
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,750,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,192,390.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
96/Ctr/13/EMi
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych nieoznakowanych, z podziałem na zadania:
— Zadanie nr 1 – dostawa samochodu osobowego nieoznakowanego typ VAN – 5 szt.;
— Zadanie nr 2 – dostawa samochodu osobowego nieoznakowanego typ VAN z napędem na 4x4 – 1 szt.;
— Zadanie nr 3 – dosatwa samochodu osobowo-terenowego w wersji „nieoznakowany” – 5 szt.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/06/2013 12:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.