Publications Office of the EU
Izland-Reykjavik: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Izland-Reykjavik: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/05/2018
  • Határidő
    22/06/2018
  • Udzielono
    20/08/2018
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Mennta- og menningarmálaráðuneytið (Ministry of Education, Science and Culture)
A teljesítés helye
NUTS code: IS001 Höfuðborgarsvæði
A vevő székhelye
NUTS code: IS Ísland
Sektor działalności (główny kod CPV)
73000000 Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
200,000,000.00 ISK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
200,000,000.00 ISK
Felhívás hivatkozási száma
M40333
Leírás

The Icelandic Ministry of Education, Science and Culture seeks to make a contract with one service provider who shall run a Center for Language Technology for Icelandic. The center will oversee and manage the Program of Language Technology for Icelandic 2018-2022 that can be found on the website of the Government offices of Iceland here:
https://www.stjornarradid.is/lisalib/getfile.aspx?itemid=56f6368e-54f0-11e7-941a-005056bc530c

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Mennta- og menningarmálaráðuneytið (Ministry of Education, Science and Culture).
Nemzeti nyilvántartási szám: 460269-2969
Postai cím: Sölvhólsgata 4
Település: Reykjavik
NUTS-kód: IS
Irányítószám: 150
Ország: ISL
Kapcsolattartó: Drífa Guðjónsdóttir Plank
Fő cím: www.stjornarradid.is/raduneyti/mennta-og-menningarmalaraduneytid/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Everybody exressing their interest shall fulfil all requirements of this PIN on the 1.7.2018. Participants will get description of the award procedure. It will be either restricted procedure or negotiated procedure without prior publication if there is only one service provider that expresses interest.The service providers that are qualified and are not excluded (art. 68, PPA No. 120/2016) will get access to procurement documents where technical req. and the award criteria will be published.
Becsült érték
200,000,000.00 ISK
Végleges szerződési érték
200,000,000.00 ISK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Almannaromur
Postai cím:
Település: Reykjavik
Irányítószám:
Ország: ISL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.