Publications Office of the EU
Lengyelország-Wroclaw: Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Wroclaw: Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    21/08/2015
  • Határidő
    21/09/2015
  • Udzielono
    26/09/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor działalności (główny kod CPV)
79711000 Riasztásfigyelési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
9,620,430.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,100,872.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
WNP/432/PO/2015
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w kompleksach koszarowych WSOWL 2845 we Wrocławiu, 3856 w Rakowie Wielkim oraz 2624 w Szklarskiej Porębie w okresie od 1.1.2016 r. do 31.12.2018 r. w systemie zmianowym całodobowym, realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną, a polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
9,620,430.00 PLN
Végleges szerződési érték
9,100,872.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Konsorcjum: a. Agencja Ochrony Osób i Mienia Guard – Service Sp. z o.o. oraz b. Guard – Systemy Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Tatrzańska 6a
Település: Poznań
Irányítószám: 60-413
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.