Publications Office of the EU
Németország-Düsseldorf: Mikroszkópok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Düsseldorf: Mikroszkópok

  • Udzielono
    16/07/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf
A teljesítés helye
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
Egynél több fő CPV-kód
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
649,638.66 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Multi-Photonen Laser-Scanning-Mikroskop

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
649,638.66 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Nikon GmbH, Zweigniederlassung der Nikon Europe B. V.
Postai cím:
Település: Düsseldorf
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.