Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Orvosi felszerelések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Orvosi felszerelések

  • Közzétéve
    10/07/2023
  • Határidő
    07/08/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    23/08/2023
  • Udzielono
    09/10/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
A teljesítés helye
NUTS code: ES300 Madrid
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
33140000 Orvosi fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,132,368.48 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
348,482.56 EUR
Felhívás hivatkozási száma
P.A. 2023-0-43.
Leírás

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/08/2023 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,132,368.48 EUR
Végleges szerződési érték
348,482.56 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: STRYKER IBERIA S.L.
Postai cím:
Település: Alcobendas
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.