Publications Office of the EU
Vér- és vizeletminták laboratóriumi vizsgálata az LBTU Állatorvosi Klinika igényeinek megfelelően - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Vér- és vizeletminták laboratóriumi vizsgálata az LBTU Állatorvosi Klinika igényeinek megfelelően

  • Udzielono
    18/06/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: LV009 Zemgale
Sektor działalności (główny kod CPV)
71900000 Laboratóriumi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
20,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
LBTU2024/54/AK
Leírás

Vér- és vizeletminták laboratóriumi vizsgálata az LBTU Állatorvosi Klinika igényeinek megfelelően

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

71900000 - Laboratóriumi szolgáltatások

85000000 - Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások

85100000 - Egészségügyi szolgáltatások

85140000 - Különféle egészségügyi szolgáltatások

Az odaítélés módja
Saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums ar viszemāko cenu
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
20,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRĀLĀ LABORATORIJA"
Postai cím:
Település: Rīga
Irányítószám: LV-1001
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.