Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Különféle mérnöki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Különféle mérnöki szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/04/2023
  • Határidő
    15/05/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    15/05/2023
  • Udzielono
    01/09/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Antin Résidences (75)
A teljesítés helye
NUTS code: FR10 Île de France
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
71330000 Különféle mérnöki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
600,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
781,488.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Le présent marché porte sur la mise en place d'un Marché relatif à la mission d'Assistance à Maîtrise d'Ouvrage pour le suivi de la maintenance et de l'exploitation du chauffage collectif de l'eau chaude sanitaire et des équipements annexes du parc d'ANTIN RESIDENCES et de CPH ARCADES VYV

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-securises.fr/entreprise
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/05/2023 12:00
Vevők
COOPERER POUR HABITER
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
600,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
781,488.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BEST ENERGIES SAS
Postai cím: 36 rue Beaumarchais
Település: Montreuil sous bois
Irányítószám: 93100
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.