Publications Office of the EU
Spanyolország-Santa Cruz de Tenerife: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Santa Cruz de Tenerife: Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök

  • Udzielono
    25/08/2014
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: ES709 Tenerife
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
296,293.14 EUR
Felhívás hivatkozási száma
55/F/14/SU/GE/N/0181
Leírás

Suministro de material fungible de hemodiálisis.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
296,293.14 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Hospal, S.A.
Postai cím: Josep Plá, edif. Torres Diagonal Litoral, B2, 7ª
Település: Barcelona
Irányítószám: 08019
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.