Publications Office of the EU
AZ M2 KATEGÓRIÁBA TARTOZÓ SZÖVETES ÚJ JÁRMŰVEK SZÁLLÍTÁSA A GABROVO MUNIKALITÁS SZÜKSÉGESSÉGE ÉRDEKÉBEN - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

AZ M2 KATEGÓRIÁBA TARTOZÓ SZÖVETES ÚJ JÁRMŰVEK SZÁLLÍTÁSA A GABROVO MUNIKALITÁS SZÜKSÉGESSÉGE ÉRDEKÉBEN

  • Közzétéve
    10/08/2026
  • Dzisiaj
    05/09/2026
  • Határidő
    09/09/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    11/09/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ОБЩИНА ГАБРОВО
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: BG322 Габрово
Sektor działalności (główny kod CPV)
34100000 Gépjárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
76,693.78 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
601220
Leírás

Az ezen eljárás keretében odaítélt közbeszerzés az eljárásban való részvétel dokumentációjának részét képező Iránymutatásokban, Műszaki leírásokban és Szerződéstervezetben leírt feltételek mellett valósítható meg. Az ezen eljárás keretében odaítélt szerződés hatálya kiterjed az M2 KATEGÓRIÁJÚ ÚJ KÉSZÜLÉKEK SZÁLLÍTÓJÁRMŰVEKRE A GABROVO MUNICIPALITÁS SZÜKSÉGESSÉGE ÉRDEKÉBEN. A szerződés tárgya magában foglalja a VÁLLALKOZÓ azon kötelezettségét is, hogy a járművet a SZERZŐDŐ HATÓSÁG nevében regisztrálja a Gabrovo Közlekedési Rendőrségen, valamint garanciát és szolgáltatást nyújtson a jótállási időszakon belül a szerződés feltételeinek megfelelően. A szerződés szerinti ár kifizetése a szerződéstervezetben meghatározott feltételek szerint történik, amely a dokumentáció szerves részét képezi. A közbeszerzési törvény 114. cikke értelmében a szerződés teljesítését a finanszírozás biztosítását követően odaítéltnek kell tekinteni.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/601220
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://app.eop.bg/today/601220
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/09/2026 09:00
Az odaítélés módja
Най-ниска цена
Becsült érték
76,693.78 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.