-
Udzielono15/07/2026
-
Dzisiaj31/08/2026
Kisegítő alkalmazások
- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva
Appalto 2007 Lotto 10 - Procedura aperta per affidamento in concessione mediante finanza di progetto di interventi di efficientamento energetico degli edifici di proprietà di ATC del Piemonte centrale, comprensivi di progettazione, realizzazione interventi riqualificazione energetica ed edilizia e conduzione, gestione e manutenzione ordinaria e straordinaria degli impianti
Appalto 2007 Lotto 10 - Procedura aperta per l'affidamento in concessione mediante finanza di progetto, ai sensi dell'art. 193 e s.s. del D.lgs. 36/2023, degli interventi di efficientamento energetico degli edifici di proprietà di ATC del Piemonte centrale, comprensivi di progettazione, realizzazione degli interventi di riqualificazione energetica ed edilizia nonché conduzione, gestione e manutenzione ordinaria e straordinaria degli impianti
45454000 - Szerkezetátalakítás
45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
Típus: quality
Leírás: A. Organizzazione e gestione contratto
Súlyozás (százalék, pontos): 55
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: B. Azioni di verifica e controllo
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: C. Criteri premiali ex art. 108, comma 7, quarto periodo D.lgs. 36/2023 - Possesso certificazione della parità di genere (art. 46-bis, D.lgs. 198/2006) UNI/PdR 125
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: D. Migliorie tecniche
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Offerta economica
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Postai cím:
Település: MILANO (MI)
Irányítószám: 20125
Ország:
Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.