Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Analizátorok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Analizátorok

  • Közzétéve
    22/04/2020
  • Határidő
    27/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    27/05/2020
  • Udzielono
    12/08/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk
A teljesítés helye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
38434000 Analizátorok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
482,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
478,089.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP-178/02/2020
Leírás

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę i uruchomienie wektorowego analizatora obwodów, dalej zwanego „Analizatorem”.
W ramach zamówienia Wykonawca opracuje dokumentację techniczną Analizatora.
Wykonawca zapewni serwis gwarancyjny dla całości zamówienia i będzie w imieniu Zamawiającego wypełniał wszelkie niezbędne czynności z nim związane, przez cały czas trwania gwarancji. Wykonawca udzieli gwarancji na okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu umowy bez zastrzeżeń.
Po zakończeniu realizacji zamówienia, przed podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu umowy bez zastrzeżeń Wykonawca dostarczy kompletną dokumentację Analizatora, wszystkie wymagane przepisami i inne niezbędne materiały informacyjno-techniczne dotyczące Analizatora.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.uzp.gov.pl/e-zamowienia2/miniportal
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/05/2020 11:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
482,000.00 PLN
Végleges szerződési érték
478,089.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AM Technologies Sp. z o.o.
Postai cím: Al. Jerozolimskie 146C
Település: Warszawa
Irányítószám: 02-305
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.