Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Épülettakarítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Épülettakarítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    12/05/2023
  • Határidő
    07/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    15/06/2023
  • Udzielono
    23/08/2023
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
548,024.40 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
211,781.01 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
LOT52/23
Leírás

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Nemzeti nyilvántartási szám: Q2818002D
Postai cím: c/ Serrano 117
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28006
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Fő cím: http://www.csic.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/06/2023 11:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.