Publications Office of the EU
Procurement Gas, Különféle ingatlanok itt: Mainz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Procurement Gas, Különféle ingatlanok itt: Mainz

  • Közzétéve
    29/10/2025
  • Határidő
    03/11/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    03/11/2025
  • Udzielono
    26/01/2026
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Wohnbau Mainz GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
09123000 Földgáz
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CCCXXXIX-1-2025-WBM-Beschaffung-Gas
Leírás

A szerződés egy önkormányzati lakásépítő vállalat, a Wohnbau Mainz GmbH tulajdonában lévő vagy általa kezelt kereskedelmi és lakóingatlanok gázszükségleteinek közös beszerzésére vonatkozik. A gázszállítás, beleértve a hálózathasználat feldolgozását, az olvasást, a számlázást (teljes ellátási szerződés / all inclusive szerződés) minden folyó és a referenciaév során további átvételi pontokra van szükség. A 2024. évi arányokból származtatott mennyiség 34,8 GWh/év, amely 276 elfogadási pont között oszlik meg (lásd az 1. és 2. mellékletet). • 269 SLP árusítóhely kb. 28 GWh éves fogyasztással. Az SLP munkahelyek átlagos fogyasztása ezért 0,1 GWh/munkahely/év. • Ezenkívül 7 RLM-munkahely évente körülbelül 6,7 GWh-t fogyaszt. Átlagosan az RLM munkahelyek 0,96 GWh / munkahely / év csökkenést mutatnak. Minden átvételi pont a Mainz telephelyen / a Stadtwerke Mainz hálózati területén található. A beszerzett gázt hőellátásra használják. Szállítási évenként néhány százalékos be- és kiáramlás lehetséges. A bejáratok lesznek túlsúlyban. Szállítás kezdete: 01.01.2026 Szállítás vége: 2027.12.31. (2x lehetőség egy évvel történő meghosszabbításra)

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.subreport.de/E54828692
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.subreport.de/E54828692
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/11/2025 13:00
Az odaítélés módja
Kritérium: Das Zuschlagskriterium ist der Preis zu 100%.
Típus: price
Leírás: Ausschlaggebendes Zuschlagskriterium ist zu 100% der Preis.
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Entega Plus GmbH
Postai cím:
Település: Darmstadt
Irányítószám: 64293
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.