Publications Office of the EU
Lengyelország-Szczecin: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Szczecin: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

  • Közzétéve
    29/05/2020
  • Határidő
    27/07/2020
  • Törölve
    28/08/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
A teljesítés helye
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
A vevő székhelye
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sektor działalności (główny kod CPV)
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
DZP-262-6/2020
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia budowa budynku Międzywydziałowego Centrum Dydaktyki nr 3 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy placu Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie oraz uzyskanie wymaganych przepisami prawa decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
2. Szczegółowy opis, zakres przedmiotu zamówienia i kolejność wykonywania prac, określa załączona do SIWZ pełnobranżowa dokumentacja projektowa, zwana „dokumentacją projektową,” która stanowi jej integralną część.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, a także zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
4. Wszystkie standardy jakościowe związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały opisane w dokumentacji projektowej.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i opis zamówienia zawiera SIWZ i jej załączniki, w szczególności wzór umowy.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.platformazakupowa.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.