Publications Office of the EU
Spanyolország-Cádiz: Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Cádiz: Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/07/2022
  • Határidő
    22/08/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    23/08/2022
  • Udzielono
    18/11/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
A teljesítés helye
NUTS code: ES612 Cádiz
A vevő székhelye
NUTS code: ES612 Cádiz
Sektor działalności (główny kod CPV)
50700000 Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
380,217.38 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
162,613.11 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CONTR_2022_228427
Leírás

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/08/2022 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
380,217.38 EUR
Végleges szerződési érték
162,613.11 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: INGEMANSUR S.L.
Postai cím:
Település: Jerez de la Frontera
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.