Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Nottingham: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Egyesült Királyság-Nottingham: Építési munkák

  • Közzétéve
    21/10/2019
  • Határidő
    18/11/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    18/11/2019
  • Udzielono
    06/02/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nottinghamshire County Council
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: UKF East Midlands (England)
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 GBP
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,000,000.00 GBP
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
DN347974
Leírás

Framework agreement for the provision of landscaping, groundworks and related supplies and services for sites requiring assistance to maintain and improve their external grounds.
Sites that the Council are arranging services for are mainly schools of all types e.g. primary, secondary, academies etc. but also include children’s centres, libraries, Council buildings and Parish and District owned sites including parks as well as other types of sites including police and fire stations.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://procontract.due-north.com/Advert/Index?advertId=4e3164ad-9abe-e911-80f8-005056b64545
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/11/2019 12:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.