Publications Office of the EU
Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK

  • Közzétéve
    21/05/2024
  • Határidő
    17/06/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    17/06/2024
  • Udzielono
    22/07/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144400 Útkarbantartó járművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,813,067.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
ID 505806
Leírás

Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK“. Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Orava: Podvozok 6x6, univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, sklápacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, Univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Spolu za 5 ks. Predmetom zákazky je aj zaškolenie obsluhy k predmetu zmluvy, ktorá tvorí prílohu k týmto súťažným podkladom, Predávajúcim na mieste dodania, vrátane dodania písomnej dokumentácie patriacej k predmetu tejto zmluvy, (odovzdávací a preberací protokol, záznam zaškolenia obsluhy, servisná knižka, návod na obsluhu a údržbu, katalóg náhradných dielov, záručný list, osvedčenia o evidencii časť II. pre podvozky, technické osvedčenia pre sýpacie nadstavby, technické osvedčenia pre snehové pluhy, technické osvedčenia pre univerzálne výmenné nadstavby prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, technické osvedčenia pre zametacie nadstavby, technické osvedčenie pre sklápaciu nadstavbu a ostatnú dokumentáciu vyplývajúcu, potrebnú v čase odovzdania predmetu tejto zmluvy na zápis do osvedčenia o evidencii - časť II, a to podľa platnej legislatívy, najmä zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č.8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v deň dodania alebo v termíne určenom Kupujúcim. Písomná dokumentácia bude vyhotovená v slovenskom jazyku.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/06/2024 09:10
Place of performance
CPV-kód

34144400 - Útkarbantartó járművek

43300000 - Építőipari gépek és berendezések

43000000 - Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek

34143000 - Téli karbantartó járművek

43313000 - Hóekék és hókotrók

43310000 - Gépek közműhöz, építkezéshez és hasonlóhoz

Az odaítélés módja
Najnižšia celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Becsült érték
1,813,067.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: KOBIT - SK, s.r.o.
Postai cím:
Település: Dolný Kubín
Irányítószám: 02601
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.