Publications Office of the EU
Norvégia-Sandvika: Konyhai bútor és felszerelés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Sandvika: Konyhai bútor és felszerelés

  • Közzétéve
    21/06/2016
  • Határidő
    08/08/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    08/08/2016
  • Udzielono
    11/08/2016
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Bærum kommune Eiendom (Bærum municipality Property)
A teljesítés helye
NUTS code: NO Norge
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
39141400 Beépített konyhák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,600,000,036,000,000.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
16/8972
Leírás

Bærum kommune Property invites tenderers to an open tender competition in connection with entry into framework agreement for the purchase of kitchen fittings and simple lockers.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/08/2016 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,600,000,036,000,000.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Interiørdesign AS
Postai cím: Karenslyst alle 57
Település: Oslo
Irányítószám: 0277
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.