Publications Office of the EU
Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster

  • Közzétéve
    03/12/2024
  • Határidő
    17/12/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    17/12/2024
  • Udzielono
    07/04/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Stadt Münster
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
-1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2024-0866-18
Leírás

Beschaffung einer Desksharing-Software für die Stadt Münster

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXTDYYDY1128FPTR
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXTDYYDY1128FPTR
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/12/2024 07:30
Az odaítélés módja
Kritérium: Leistungspunkte gem. Lastenheft
Típus: quality
Leírás:
Súlyozás (százalék, pontos): 50
Kritérium: Gesamtangebotspreis
Típus: price
Leírás:
Súlyozás (százalék, pontos): 50
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
-1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Flexopus GmbH
Postai cím:
Település: Stuttgart
Irányítószám: 70180
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.