Publications Office of the EU
Olaszország-Milánó: Könyvtári és levéltári szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Milánó: Könyvtári és levéltári szolgáltatások

  • Közzétéve
    25/02/2022
  • Határidő
    29/03/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    29/03/2022
  • Udzielono
    11/05/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Politecnico di Milano
A teljesítés helye
NUTS code: ITC4C Milano
A vevő székhelye
NUTS code: ITC4C Milano
Sektor działalności (główny kod CPV)
92510000 Könyvtári és levéltári szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,241,527.90 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,733,829.50 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

PROCEDURA MULTILOTTO PER LA FORNITURA DI SERVIZI INTEGRATI DI BIBLIOTECA E DI SERVIZI DI SUPPORTO ALL’ARCHIVIO CORRENTE E DI DEPOSITO DEL POLITECNICO DI MILANO: Lotto 1 – Servizi integrati di biblioteca erogati presso le biblioteche universitarie site in Milano, Lecco, Mantova e Piacenza; Lotto 2 - servizi di supporto ad attività svolte presso Mail, Registration office and Archive Unit (archivio corrente e archivio di deposito) nelle sedi di Leonardo e di Sesto Ulteriano

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.ariaspa.it/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/03/2022 14:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.