Publications Office of the EU
Németország-Garching: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Garching: Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások

  • Közzétéve
    14/06/2021
  • Határidő
    12/07/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    12/07/2021
  • Udzielono
    14/07/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Technische Universität München, Werner Siemens Lehrstuhl für Synthetische Biotechnologie
A teljesítés helye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
73000000 Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
401,500.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
401,359.06 EUR
Felhívás hivatkozási száma
023/2021
Leírás

Erstellung eines MPS-Simulationssystems zur Berechnung bauteilspezifischer Materialkenngrößen (wie u.a. Dämpfung, Zähigkeit, Energieaufnahme und Beschreibungen eines nicht-linearen dynamischen Materialverhaltens) für repräsentative Grundbauelemente aus Carbonfaser-Stein-Kompositen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YK0RRGS
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
12/07/2021 12:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
401,500.00 EUR
Végleges szerződési érték
401,359.06 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Peer Technologies GmbH & Co KG
Postai cím:
Település: Stuttgart
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.