Publications Office of the EU
RO-Braila: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Braila: Építési munkák

  • Közzétéve
    19/05/2012
  • Határidő
    16/07/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    16/07/2012
  • Udzielono
    27/09/2012
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: RO221 Brăila
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
34,087,713.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
21,700,182.98 RON
Felhívás hivatkozási száma
P8-R
Leírás

In cadrul contractului de Lucrari sunt prevazute a fi executate urmatoarele categorii de lucrari: reabilitare si extindere retea apa aproximativ 12 km, reabilitare rezervor apa, reabilitare statie de pompare apa, reabilitare statie clorinare apa, reabilitare si extindere retea canalizare aproximativ 43 km si constructie a 2 statii de pompare apa uzata.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/07/2012 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
34,087,713.00 RON
Végleges szerződési érték
21,700,182.98 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SC TMUCB SA Bucuresti
Postai cím: str. Polona, nr. 68-72, sector 1
Település: Bucuresti
Irányítószám: 010505
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.