Publications Office of the EU
Norvégia-Oslo: Nem menetrendszerű utasszállítás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Oslo: Nem menetrendszerű utasszállítás

  • Közzétéve
    05/08/2020
  • Határidő
    07/09/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    07/09/2020
  • Udzielono
    12/10/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
OsloMet — storbyuniversitetet
A teljesítés helye
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
A vevő székhelye
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Sektor działalności (główny kod CPV)
60140000 Nem menetrendszerű utasszállítás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,500,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,500,000.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
20-03350
Leírás

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/09/2020 12:01
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
3,500,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
3,500,000.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Unibuss Tur AS
Postai cím: Postboks 210 Alnabru
Település: Oslo
Irányítószám: 0614
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.