Publications Office of the EU
Servicio de transporte de residuos sólidos urbanos (RSU) y fracción orgánica de recogida selectiva (FORS) desde la planta de transferencia de RU de Dénia (Alacant) hasta la planta de tratamiento de RU de el Campello (Alacant) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de transporte de residuos sólidos urbanos (RSU) y fracción orgánica de recogida selectiva (FORS) desde la planta de transferencia de RU de Dénia (Alacant) hasta la planta de tratamiento de RU de el Campello (Alacant)

  • Közzétéve
    04/12/2024
  • Határidő
    02/01/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    03/01/2025
  • Udzielono
    12/03/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Reciclatge de Residus Marina Alta S.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sektor działalności (główny kod CPV)
90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,983,978.51 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
PAS 01/2024
Leírás

De acuerdo con lo indicado en los Pliegos de Condiciones

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
required
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/01/2025 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Antiguedad Flota.
Súlyozás (százalék, pontos): 24
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Calidad servicio por cantidad de flota.
Súlyozás (százalék, pontos): 6
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Precio.
Súlyozás (százalék, pontos): 65
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Tiempo de respuesta transporte FORS.
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Becsült érték
1,983,978.51 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: TRANSPORTE DE RSU Y SERVICIOS S.L.
Postai cím:
Település: Benidorm
Irányítószám: 03502
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.