Publications Office of the EU
Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

  • Közzétéve
    02/09/2026
  • Dzisiaj
    05/09/2026
  • Határidő
    02/10/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    02/10/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
GRAD ŠIBENIK
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144210 Tűzoltójárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
496,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
JN 2026-52
Leírás

Nabava dviju vatrogasnih cisterni u dvije grupe za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/10/2026 12:00
Vevők
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.