Publications Office of the EU
RO-Bukarest: Adatszolgáltatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bukarest: Adatszolgáltatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    03/02/2011
  • Határidő
    21/03/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    21/03/2011
  • Udzielono
    30/05/2011
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: RO321 Bucureşti
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72319000 Adatszolgáltatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,831,840.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,676,500.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Servicii furnizare internet si programe de televiziune digitala prin cablu, servicii administrare si mentenanta retea de internet si televiziune prin cablu in cladirile USAMV Bucuresti.
1. Durata preconizata a primului contract subsecvent: martie-decembrie 2011. Valoarea estimata pentru acest contract este 1 050 400 RON fara TVA. Durata reala a primului contract subsecvent 30.5.2011-31.12.2011.
2. Durata celui de-al doilea contract subsecvent: 1.1.2012 - 31.12.2012. Valoarea estimata pentru acest contract este: 1 260 480 RON fara TVA.
3. Durata celui de-al treilea contract subsecvent: 1.1.2013 - 31.12.2013. Valoarea estimata pentru acest contract este: 1 260 480 RON fara TVA.
4. Durata celui de-al patrulea contract subsecvent: 1.1.2014 - 31.12.2014. Valoarea estimata pentru acest contract este: 1 260 480 RON fara TVA.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/03/2011 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
4,831,840.00 RON
Végleges szerződési érték
3,676,500.00 RON
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.