Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-Prága: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Cseh Köztársaság-Prága: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    18/05/2018
  • Határidő
    18/06/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    18/06/2018
  • Udzielono
    09/07/2018
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
ČR - Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru
A teljesítés helye
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,950,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,672,000.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
MV-15623/PO-PSM-2018
Leírás

Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ke stavebnímu povolení (DSP), dokumentace k provádění stavby (DPS) a činnost autorského dozoru (AD).

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-18-V00006659
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/06/2018 10:15
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
4,950,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
3,672,000.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Sagasta, s.r.o.
Postai cím: Novodvorská 1010/14
Település: Praha 4
Irányítószám: 142 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.