Publications Office of the EU
Litvánia-Utena: Orvosi felszerelések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litvánia-Utena: Orvosi felszerelések

  • Közzétéve
    28/10/2020
  • Határidő
    25/11/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    25/11/2020
  • Udzielono
    07/12/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
33100000 Orvosi felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
246,500.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
8
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Šis pirkimas skaidomas į 8 (aštuonias) pirkimo dalis:
— I pirkimo dalis. Optinis biometras su staliuku – 1 kompl.,
— II pirkimo dalis. Plyšinė lempa – 1 vnt.,
— III pirkimo dalis. A skeneris – 1 vnt.,
— IV pirkimo dalis. Spektrinis optinis koherentinis tomografas –1 vnt.,
— V pirkimo dalis. Oftalmologinis mikroskopas – 1 vnt.,
— VI pirkimo dalis. Fakoemulsifikacinė sistema akių chirurgijai,
— VII pirkimo dalis. Oftalmologinių instrumentų rinkinys kataraktos operacijoms atlikti,
— VIII pirkimo dalis. Operacinis oftalmologinis stalas – 1 vnt.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Nemzeti nyilvántartási szám: 183854143
Postai cím: Aukštakalnio g. 3
Település: Utena
NUTS-kód: LT
Irányítószám: LT-28151
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Jolanta Kaselytė
Fő cím: https://www.utenosligonine.lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=546096&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/11/2020 09:45
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.