Publications Office of the EU
Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Közzétéve
    13/03/2026
  • Határidő
    17/04/2026
  • Udzielono
    24/06/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45321000 Hőszigetelési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
85,508.09 EUR
Felhívás hivatkozási száma
PR1184129-3900-B
Leírás

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://vergabe.fraunhofer.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
85,508.09 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Prisma Bauisolierung GmbH
Postai cím:
Település: Schönefeld
Irányítószám: 12529
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.