Publications Office of the EU
Litvánia-Vilnius: Laboratóriumi reagensek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litvánia-Vilnius: Laboratóriumi reagensek

  • Közzétéve
    29/04/2022
  • Határidő
    31/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    31/05/2022
  • Udzielono
    30/06/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
VšĮ Karoliniškių poliklinika
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696500 Laboratóriumi reagensek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
226,650.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Tyrimai:
Protrombino laikas (PL/ PT) - 100 000 tyrimų
Aktyvintas dalinis tromboplastino laikas (ADTL/ APTT) - 50 000 tyrimų
D-dimerai - 5 000 tyrimų

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: VšĮ Karoliniškių poliklinika
Nemzeti nyilvántartási szám: 124244754
Postai cím: L. Asanavičiūtės g. 27a
Település: Vilnius
NUTS-kód: LT
Irányítószám: 04318
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Artūras Zalaga
Fő cím: http://www.karpol.lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=634437&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/05/2022 10:45
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
226,650.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB „Diagnostinės sistemos“
Postai cím:
Település: Vilnius
Irányítószám:
Ország: LTU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.